Yhteystiedot

Jyty Kanta-Häme ry

 

 

 

 

Yhdistyksen hallitus ja muut toimijat

 

Puheenjohtaja

Koulutus- ja virkistysvastaava

Terhi Koivisto

terhi.koivisto@kktavastia.fi

Varapuheenjohtaja

Marjo Tauru

marjo.tauru@kktavastia.fi

Hallituksen jäsen, sihteeri

Nana Palosaari

nana.palosaari@khshp.fi

Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja

Auli Hieta

auli.hieta@hame.fi

Hallituksenjäsen, lakkovastaava

Tuija Koskinen

tuija.koskinen@etava.fi

Hallituksen jäsen

Anne Lahdenperä

anne.lahdenperä@kktavastia.fi

Hallituksen jäsen

Heimo Liukkonen

heimo.liukkonen@elisanet.fi

Nuoriso- ja opiskelijavastaava

Janne Väinölä

janne.väinölä@kktavastia.fi

Toiminnantarkastaja

Tarja Lamberg

tarja.lamberg@kktavastia.fi

Jäsenasiat, tiedotus

Mia Parkkari

mia.parkkari@kktavastia.fi