Yhteystiedot

Jyty Kanta-Häme ry

 

 

 

 

Yhdistyksen hallitus ja muut toimijat

 

Puheenjohtaja,

koulutus- ja virkistysvastaava

Terhi Koivisto

terhi.koivisto@kktavastia.fi

Hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja

Marjo Tauru

marjo.tauru@kktavastia.fi

Hallituksen jäsen, sihteeri

Hanna-Katariina Laine

hanna-katariina.laine@khshp.fi

Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja

Auli Hieta

auli.hieta@hame.fi

Hallituksenjäsen, lakkovastaava

Tuija Koskinen

tuija.koskinen@etava.fi

Hallituksen jäsen, nuoriso- ja opiskelijavastaava

Anne Lahdenperä

anne.lahdenperä@kktavastia.fi

Jäsenasiat, tiedotus

Mia Parkkari

mia.parkkari@kktavastia.fi

Toiminnantarkastaja

Tarja Lamberg

tarja.lamberg@kktavastia.fi